nase selo1 skolski casopis1  ekologija1 

 

 

 

 

kulturne aktivnosti1  savetnik5  zavrsni ispit1 

Od ponedeljka 23. juna do petka 27. juna u Centru za stručno usavršavanje Kikinda, a u saradnji sa ‘’Nikola Tesla’’ centrom, realizovana je Letnja škola za darovitu decu. Škola je radila po pravilima NTC sistema učenja. Školu su pohađali učenici naše škole koji su pokazali najuspešnije rezultate na primerima ovakvog rada na časovima, kao i na testiranju znanja i sposobnosti. Polaznici iz naše škole bili su Nemanja Adamović i Snežana Miolić iz trećeg razreda, i Jovana Milinković i Milana Tadić iz četvrtog razreda. Naš učitelj volonter u radu sa darovitom decom, bila je Biljana Novaković.

Deo aktivnost bio je realizovan u OŠ’’ Sveti Sava’’. Za učenike je bio obezbeđen radni materijal, kao i osveženja.Ovaj program ima za cilj podsticanje intelektualnog razvoja dece školskog uzrasta i detekciju darovite dece.

Naši učenici su presrećni što su bili polaznici ove školice i što će moći naučeno da podele sa svojim učiteljima i vršnjacima!

letnja skola 20140703 1004272060
                                                               
Ostale slike se mogu pogledati u galeriji slika.


Naslovna     O školi     Nastava     Učenici     Preuzimanja     Galerija     Kontakt adresa