Среда, 11. јун 2014. године био је један од најлепших дана у школи. Ученици четвртог разреда су се опростили од своје учитељице Данијеле Самарџија. Родитељима су очи пуне суза јер њихова деца стасавају и сазревају прескочивши први степеник у свом школовању. Почасни гости су били предшколци вртића ''Јеленко'' - а наши будући прваци.
Било је ту кратких скечева и драмских приказа, рецитовања, игре, песме, шале, певања и свирке. После приредбе, веселили смо се и дружили.
Док четвртаци крећу у битку са освајањем нових знања и, што је још важније, међу старије ученике, ми ширимо руке будућим првачићима. Срећно и једнима и другима!!  20140704 1252424485

Остале слике се могу погледати у галерији слика.