nase selo1 skolski casopis1  ekologija1 

 

 

 

 

kulturne aktivnosti1  savetnik5  zavrsni ispit1 

   Malo je reći da su naši učenici uspešni na konkursima – oni su sjajni! Već sada po njihovim rezultatima možemo očekivati svetlu budućnost za našu školu. Tako su se i pokazali na velikom nagradnom Vitezovom konkursu. U likovnom stvaralaštvu su se istakli neki od naših učenika, pa su oni i nagrađeni, a to su: Katarina Galić iz II razreda, Snežana Miolić i Tijana Grbić iz III razreda, Jovana Milinkovic i Milana Tadić iz IV razreda.

Nagrađeni učenici su pozvani da učestvuju na svečanoj dodeli nagrada u Sava centru, u manifestaciji Vitezovo proleće. Nagrađenim učenicima čestitamo, a ostalim želimo mnogo više uspeha sledeći put! I naravno – učestvujte na konkursima.

elektronski casopis 20140709 1833999940


Naslovna     O školi     Nastava     Učenici     Preuzimanja     Galerija     Kontakt adresa