• Адреса: Главна 50, Наково             Е-маил:osnakovo@gmail.com               Тел: 0230/454-330
fb                                 elektronski dnevnik                                 zadruga                                 jednosmenski rad
Facebook   Е-Дневник   Задруга     Једносменски рад

Општинско такмичење "Шта знаш о саобраћају"

Дана, 08.04.2022. одржано је општинско такмичење "Шта знаш о саобраћају" у ОШ "Фејеш Клара". Нашу школу су представљали следећи ученици: Милан Живић, Јована Коврлија (5. разред), Ања Грбић (7. разред) и Милорад Родић (8. разред). Похваљујемо све ученике, а посебне честитке упућујемо Милану Живићу, који је освојио бронзану медаљу и диплому (3. место).

Ученике за такмичење припремале наставнице технике и технологије: Бранка Керкез, Јелена Грбић и Ивана Видицки Миладинов.

Израда презентације на немачком језику

Стигле дипломе за наше ученике Милана Живића и Немању Лајића, које су освојили за израду презентације на немачком језику. Конкурс је организовало немачко удружење "Maria Theresiopolis" из Суботице.
Честитке ученицима и наставници немачког језика Драгани Вукашиновић!

Општинско такмичење из биологије

На општинском такмичењу из биологије ученица Јована Коврлија (5. разред) освојила је 1. место, а Ања Грбић (7. разред) 2. место. Обе ученице оствариле су пласман на окружно такмичење! Честитамо им од срца и желимо нове успехе. Честитамо и осталим такмичарима на учешћу: Милану Живићу (5. разред), Лени Вујачић (6. разред) и Катарини Мајсторовић (7.разред).
БРАВО за све ученике и наставницу биологије Весну Бурсаћ!