• Адреса: Главна 50, Наково             Е-маил:osnakovo@gmail.com               Тел: 0230/454-330
fb                                 elektronski dnevnik                                 zadruga                                 jednosmenski rad
Facebook   Е-Дневник   Задруга     Једносменски рад

Дана 9.05. 2022.године ученици наше школе су учествовали на такмичењу из прве помоћи на 13. фестивалу младости, хуманости, љубави и лепоте у организацији Црвеног крста. Нашу школу су представљале 2 екипе ученика:

Екипу за фестивал су чинили ученици 5. и 6. разреда (Ања Глишин, Милан Живић, Андрија Зорић, Милан Кецман, Мартина Николић и Лена Вујачић).

Екипу прве помоћи су чинили ученици 7. разреда( Катарина Мајсторовић, Ања Грбић, Маријана Николић, Милан Молнар, Анастасија Самарџија и Драгана Милинковић) и они су освојили 2. место.

Ученици су кроз едукативне и забавне пунктове стицали нова знања и примењивали стечено знање из области деловања Црвеног крста.
Похваљујемо све учеснике и једно велико браво за победнике!