Image 3Image 6
Ученици наше школе од петог до осмог разреда (33 ученика),заједно са одељењским старешинама и наставницом енглеског, у четвртак 14.12.2017. године, посетили су једанаести по реду Фестивал науке у Београду под слоганом „један на један“. Овогодишњи фестивал окупио је 650 комуникатора науке, велики број научних институција и многобројне госте из иностранства. Посета Фестивалу науке искоришћена је као допуна програма који се ради у основној школи и као место на коме се експерименти из уџбеника изводе уживо и где ученици имају прилику да и сами учествују. Научни демонстратори и научно образовне институције потрудили су се да ученицима представе науку на занимљив, једноставан и забаван начин кроз експерименте, радионице, предавања и научне шоу програме.
Уживали смо.
Наставница биологије:Весна Бурсаћ