Ekološkom akcijom pomažemo poplavljenom području Srbije
Akcija ’’prikupljanja čepova’’ za ovu školsku godinu uspešno je okončana. Sakupljeno je 220 kg čepova i plastičnog materijala. Otkup sakupljenih čepova realizovan je 6. juna 2014. u saradnji sa preduzećem za otkup plastike ’’Granplast’’ Bečej. Dobijen novčani iznos od 5500 dinara biće uplaćen u humanitarne svrhe kao pomoć poplavljenom području. Ovim putem želimo da pohvalimo sve učesnike koji su aktivno prikupljali čepove u prethodnoj školskoj godini: učenike i zaposlene škole i meštane Nakova i Kikinde koji su prikupljali čepove za nas. Posebnu zahvalnost dugujemo bivšem učeniku Jarić Predragu Peđi, koji je ipred preduzeća ’’Žaki komerc’’ učinio uslugu merenja, bez nadoknade! (Hvala Peđa u ime tvoje škole i svih onih kojima će ovaj novac biti od pomoći!)
Ovo nije kraj naše akcije. Članovi ekološke sekcije pozivaju sve koji žele da nam se pridruže da i dalje prikupljamo plastične materijale za reciklažu. Osim nama najdražih ČEPOVA, može se donositi i druga tvrda plastika (plastični lavori, činije i posude, stolice i sl. Vrata naše škole su vam ovorena svakog radnog dana od 9 do 19 časova.

Ostale slike se mogu pogledati u galeriji slika.