U petak 27. juna 2014. u sklopu drugog Vidovdanskog sabora sela Nakova održana je završna školska priredba. Kraj školske 2013/14. godine obeležili smo u bioskopskoj sali. Publika je uživala u recitalu, folklornom nastupu, ritmičkoj tački učenika nižih razreda i pevačkoj interpretaciji učenice Dunje Gašić (trećeplasirane u finalu takmičenja ''Ja imam talenat''). Priredba je završena dodelom priznanja najuspešnijim učenicima. Nagrađeni su svi prvaci za uspešan završetak razreda. Diplome su dobili svi učenici sa odličnim uspehom i primernim vladanjem, a knjige na poklon su dobili oni čije đačke knjižice i svedočanstva krase sve petice. Pohvalnice su dobili učenici koji su blistali u pojedinačnim oblastima i za plasmane na okružnom i republičkom takmičenju. Na priredbi su nagrađeni učenici nosioci Vukove diplome, kao i đak generacije Jovana Vojinović.

dodela diploma 20140628 1315097394

Ostale slike se mogu pogledati u galeriji slika.