nase selo1 skolski casopis1  ekologija1 

 

 

 

 

kulturne aktivnosti1  savetnik5  zavrsni ispit1 

Predstava  Predstava 


Učenici naše škole su 1.2.2014. imali priliku da uživaju, da se zabave i nauče nešto novo o filmskoj i pozorišnoj umetnosti zahvalјujući gostovanju putujućeg pozorišta kojeg čini poznati glumac Nebojša Čolić Fiko i Ljubo Blagojević Čarli Čaplin. Uz smeh i šalu glumci su ukazali na značaj ove dve umetnosti i o njihovim počecima. Predstava je bila interaktivnog tipa, te su i naši učenici imali priliku da iskažu svoj glumački talenat, ali i nastavnici. Publika je za najbolјeg glumca proglasila učenika 5. razreda Ognjena Racu koji je dobio diplomu od gostujuće glumačke trupe. Zahvalјujemo glumcima na ovoj poučnoj predstavi.


Naslovna     O školi     Nastava     Učenici     Preuzimanja     Galerija     Kontakt adresa