Као и претходних, и ове године смо кроз песничко вече обележили најплеменитије осећање - ЉУБАВ. Ово песничко вече се, ипак, разликовало од претходних, јер су ученици писали и пред публиком читали своје радове са различитим темама о љубави. Неки су писали о својим симпатијама, неки о љубави као нечем најлепшем што сваког дана делимо са вољенима, о љубави према породици, животињама, музици, фолклору, технологији... Из тог разлога представници Тима за културу, који су ово и организовали, дошли су на идеју да у госте позову председника КУД -а "Извор" Данила Рацу, који је говорио о својој љубави према фолклору, потом изненадио све присутне делећи поклоне настале у њиховој етно радионици - радионици за израду ношње. Вече је протекло у пријатној и интимној атмосфери у којој су и гости и учесници уживали. Вече се завршило порукама које је публика нашла на полеђини столица на којима je седелa. Те поруке су лепили на једно велико картонско срце које смо посветили нашој Јовани Војиновић и тиме јој још један пут показали колико нам значи и колико на њу мислимо.

dan ljubavi 20150226 1005055487

Остале слике се могу погледати у галерији слика.