Чланови Тима за културу сваког фебруара посвете један дан љубави, иако је она свакодневно присутна у нашим животима. Овога пута одступили смо од традиције песничке вечери, те смо организовали тематски час под називом „Одједном ми се десила љубав“ . 15-ак ученика је читало што своје ауторске радове, што љубавне стихове наших познатих песника романтичара. Час је заокружен солистичким музичком наступом ученице Дуње Гашић, која је отпевала песму „Тихо ноћи“ Јована Јовановића Змаја. Часу су присуствовали сви ученици школе, као и запослени, који су на крају извлачили из кутије љубавне поруке које су прочитане за крај. Час је протекао у пријатној атмосфери, уз смех, одушевљење младих песника, а канула је и по која суза, а све то указује да је час успео.

Odjednom mi se desila ljubav Odjednom mi se desila ljubav