Ljubav kao večna inspiracija i pokretač svega motivisala nas je i podstakla da i ove godine organizujemo pesničko veče čija je tema LjUBAV.

Predstavnice tima za kulturu - bibliotekarka Borislava Subotički i nastavnica srpskog jezika Slađana Vukić priredile su prijatno druženje u holu škole, 13.02.2014. u 18 časova. Učenici su divnoj publici kazivali kako svoje, tako i antologijske lјubavne stihove, a sve je bilo propraćeno lјubavnim muzičkim numerama.

Dan zaljubljenih  Dan zaljubljenih

Veče su "začinili" mladi gosti-teniseri, članovi teniskog kluba "Jezero" iz Kikinde, koji su želeli da svoju lјubav prema ovom sportu prenesu našim učenicima i motivišu ih da se njim bave.

Presrećni smo što su svi iz škole izašli nadahnuti, inspirisani i nasmejeni i na kraju se osveželi kivijem koji se služio svima pri izlasku.

Slike se mogu pogledati u galeriji slika.

Družimo se i sledeće godine.