U petak, 14. februara 2014.godine, u našoj školi obeležen je Dan bezbednosti na internetu. Učenici šestog i osmog razreda su na času tehničkog i informatičkog obrazovanja imali priliku da čuju neke savete kako da postanu bezbedniji na internetu i kako da sami ne postanu izvor nasilja na internetu slanjem ružnih I neprimerenih poruka drugima. Zalaganjem različitih organizacija, i uz potporu Vlade Republike Srbije i Ministarstva za unutrašnju i spoljnju trgovinu i telekomunikacije, vršena je popularizacija ove teme preko sajta www.bezbedninanetu.rs. Na sajtu se nalaze korisni saveti koji mogu pomoći da se nemile situacije preduprede. Ovom prilikom učenicima je prikazan film otmice preko fejsbuka, emisije Dosije "U mreži".

bezbedninanetu

Slike možete pogledati u galeriji slika.