ПРОМОЦИЈА НАШЕ ШКОЛЕ НА САЈМУ ОБРАЗОВАЊА

Реткима се пружа прилика да рад своје школе промовише и прикаже на Сајму образовања у Београду у оквиру Сајма књига, једне од највећих кутурних манифестација, не само у Србији, већ и у Европи. Нама је припала част, на позив Школске управе, да школу промовишемо на најбољи могући начин, што смо и успели. На нашем штанду били су изложени продукти рада из пројекта Обогаћени једносменски рад, ученички радови из Ученичке задруге “Зелено звоно” и видео запис о дигиталној настави у нашој школе. Шароликост и целокупни визуелни приказ нашег штанда привукао је многе посетиоце који су са великим интересовањем застајали, разгледали и одушевљавали се свему што је било изложено. Посетило нас је неколико медија и дали смо неколико интервјуа. Посетио нас је и заменик министарке просвете.

За промовисање и припрему материјала подједнако су били укључени сви чланови колектива и ученици. Сматрамо ово огромним успехом и подухватом и сигурни смо да ће се име наше школе и рад у њој далеко чути.

Хвала свима који су нас учинили поносним!